Filmujemy i fotografujemy od 2007 roku. Filmujemy aparatami przy użyciu urządzeń stabilizujących obraz, wymiennych obiektywów, rejestratorów dźwięku, dronów a w razie potrzeby kamer sportowych. Nie idziemy na masówkę-dla nas liczy się jakość oddanej pracy i dlatego w naszą pracę wkładamy bardzo dużo czasu i starań. Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie. Opinie o nas np na facebook-u dają Wam gwarancję satysfakcji a nieumiejętna próba kopiowania naszych prac przez konkurencję - jest najlepszym dowodem na jakość naszych prac.

Jeśli dla Ciebie także liczy się jakość i wolisz oryginał od taniej podróbki  to chyba zrozumiemy się bez słów i tym bardziej zapraszamy na spotkanie ;-)

Pozdrawiamy :-)

 

 

 

 

tagi: Fotograf Chojnice, Fotograf Czersk, Fotograf na wesele pomorskie, filmowanie wesel kaszuby, filmowanie ślubu kaszuby, Filmowanie Trójmiasto, nowoczesny film ślubny pomorskie, dobry kamerzysta na ślub, dobry fotograf na ślub, zdjęcia ślubne, zdjecia slubne, kamerowanie na weselu, fotograf Sierakowice, kamerzysta Sierakowice, filmowanie Sierakowice, filmowanie Kartuzy, kamerzysta Kartuzy, Kamerzysta Słupsk, filmowanie Słupsk, filmowanie Gdańsk, filmowanie Sopot, filmowanie Kościerzyna, film slubny Gdynia, video dslr pomorskie, kamerzysta DSLR, filmowanie lustrzankami, filmy reklamowe dla firm pomorskie

Nasza Oferta Fotograf
  • Fotograf Wesele Czersk
  • Fotograf Wesele Czersk
  • Fotograf Wesele Czersk
  • Fotograf Wesele Czersk
  • Fotograf Wesele Czersk
  • Fotograf Wesele Czersk